Reklama
Reklama

Wycofanie z handlu buraczków tartych. Mogą zawierać szkło

Główny Inspektor Sanitarny poinformował o wycofaniu z obrotu partii buraczków tartych sprzedawanych pod marką "Zaczarowany ogród".

Ogłoszenie GIS dotyczy produktu "Buraczki tarte o smaku łagodnym" marki "Zaczarowany Ogród", który wyprodukowany został przezZakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego UNISŁAW Sp. z o. o. Wycofana partia jest oznaczona numerem produkcyjnym11.2020 B 20118 i datą ważności do listopada 2020 roku -W związku ze skargą konsumenta dotyczącą obecności szkła oraz w związku z tym, że zakład produkcyjny nie jest w stanie zagwarantować, że w pozostałych opakowaniach kwestionowanej partii produktu nie znajduje się szkło POLOmarket Sp. z o. o. podjął decyzję o wycofaniu ze sprzedaży w sklepach sieci POLOmarket wskazanej w komunikacie partii produktu "Buraczki tarte o smaku łagodnym" marki Zaczarowany Ogród. W związku z powyższym w sklepach należących do sieci POLOmarket umieszczona została informacja o wycofaniu produktu z obrotu oraz możliwości jego zwrotu w każdym sklepie należącym do sieci, niezależnie od sklepu, w którym był dokonany zakup, bez okazywania paragonu - czytamy w komunikacie GIS.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro