Reklama
Reklama

Vente-privee

fot. e-lubon.pl
fot. e-lubon.pl

Podczas pierwszej sprzedaży specjalnej zorganizowanej w Poznaniu, znanej za granicą jako vente-privee elegantki w specjalnie zorganizowanym pomieszczeniu poszukiwały markowych ubrań. Odzież z najwyższej półki zdobyć było można za połowę ceny.

Elegantki okładające się parasolkami i wyrywające sobie ubrania znanych projektantów, takie sceny można obserwować podczas sprzedaży specjalnych organizowanych w Paryżu czy Mediolanie. Mimo tłoku, było całkiem kulturalnie.

Obyło się bez siniaków i rękoczynów. Podczas pierwszej w Poznaniu sprzedaży specjalnej elegantki, w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu przeciskały się między wieszakami w poszukiwaniu markowych torebek, butów i kreacji.

Podczas vente-privee w Paryżu, Mediolanie i Londynie zdarzają się dantejskie sceny, to w Poznaniu było dość kulturalnie. Panie poszukujące wymarzonych ubrań, które zniknęły już ze sklepów były gotowe stoczyć o nie walkę, rzecz jasna tylko dla zabawy. Taki pomysł sprzedaży specjalnej spodobał się już klientkom i klientom.

Kolejna taka sprzedaż specjalna odbędzie się we Wrocławiu, Szczecinie i Krakowie. W Poznaniu markowe ubrania znów będzie można kupić na przełomie października i listopada.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
42.74 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro