Reklama

Opinie - Zakład Pogrzebowy Caelum

Pogotowie Pogrzebowe 24h - tel. 790 50 50 30

Trauma, ból, cierpienie nie pozwalają racjonalnie myśleć. Człowiek próbuje sobie uświadomić, jak doszło do utraty bliskiej osoby. Trudno jest zebrać myśli, kiedy pękło serce, a co dopiero zorganizować transport zwłok, miejsce ceremonii pogrzebowej czy samego pochówku. Czasem człowiek nie jest zdolny do pogodzenia tak wielu czynności, szczególnie kiedy zostaje sam na tym ziemskim padole. Nieocenioną pomocą okazują się domy pogrzebowe. Oferują usługi w zakresie transportu zwłok, doboru wieńców pogrzebowych czy publikacjami nekrologów. Jak znaleźć zakład pogrzebowy we własnej okolicy? Komu przekazać ewentualne pełnomocnictwa?

Usługi Pogrzebowe CAELUM - Opinie

Gdy nie wiemy komu powierzyć pochówek najbliższej osoby, warto powołać się na opinie wyrażane publicznie przez osoby, które już korzystały z usług firmy pogrzebowej. Zarówno na stronach domów pogrzebowych czy w Internecie można wyszukać opinie klientów. Jednym z domów pogrzebowych w okolicach Skwierzyny jest Caelum. Oto kilka przykładów, które pozwolą wyciągnąć obiektywne wnioski.

"Nie miałem jak natychmiastowo wziąć urlopu w pracy w Anglii, załatwianie sobie wolnego i lot samolotem zajęły mi 1 dzień. W tym czasie udało załatwić się wiele formalności z pogrzebem przez telefon. Nie wiedziałem, że można 24 h na dobę załatwiać takie sprawy. Dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu taty." Rafał (Manchester)

Więcej opinii można zasięgnąć na stronie Zakład Pogrzebowy Caelum - Opinie.

Firma Pogrzebowa Caelum www.caelum.pl

Tyle ciepłych opinii zakład zawdzięcza bardzo profesjonalnej obsłudze. Dom pogrzebowy zapewnia obsługę na terenie Gmin Skwierzyna, Bledzew, Międzyrzecz, Przytoczna, Trzciel, Pszczew, Międzychód, Zielna Góra, Gorzów, Świebodzin, Sulechów, województwa lubuskiego, wielkopolskiego oraz na terenie całej Polski. Do dyspozycji rodzin zmarłych jest kapliczka czy krematorium. Na życzenie drukowane są nekrologi w prasie lokalnej czy ogólnopolskiej.

Na życzenie klienta świadczona jest usługa międzynarodowy transport zwłok CAELUM.

Transport zwłok jest możliwy z wielu krajów Europy - Niemcy, Holandia, Włochy, Anglia, Francja, ale na życzenie klienta po konsultacji usługa dotyczyć może także innych państw europejskich np.: skandynawskich.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Caelum

Bardzo dogodna forma kontaktu z zakładem pogrzebowym Caelum jest telefon. Linia jest czynna dla rodzin zmarłych 24 godziny na dobę.Pełna informacja dotycząca adresów domów pogrzebowych Caelum, adresów określonych punktów, numerów telefonów i adresów e-mail znaleźć można na stronie internetowej http://caelum.pl/index.php.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
15.21 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro