Reklama
Reklama

Ranna w wypadku samochodowym 21-letnia Luiza wybudziła się po miesiącu śpiączki. Trwa zbiórka na jej rehabilitację

fot. infostrow.pl
fot. infostrow.pl

Pod koniec stycznia 21-latka kierując swoim autem rozbiła się na drzewie. W wyniku wypadku zapadła w śpiączkę, która trwała miesiąc.

Młoda kobieta tuż po zdarzeniu z 31 stycznia została przewieziona w stanie ciężkim do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Jak informuje portal WLKP24.info - właśnie wybudziła się ze śpiączki. Jednak odniesione rany i uszkodzenia mózgu powoduje, że ma problemy ze wzrokiem, mową oraz prawostronny niedowład kończyn. Na leczenie tych przypadłości oraz rehabilitację, która może okazać się szansą na powrót do zdrowia potrzeba 24 tys. zł... miesięcznie.

Rodzina, nie mając tak gigantycznych pieniędzy, zorganizowała zbiórkę. Wieść o kweście dotarła do strażaków z OSP Ligota, czyli z miejscowości, z której pochodzi Luiza. Jej historia poruszyła ich. - Dlatego prosimy państwa o pomoc finansową, którą mogą państwo przekazać za pomocą przekazania swojego 1% z podatku dochodowego lub o bezpośrednią wpłatę na numer konta bankowego - piszą strażacy na swojej facebookowej stronie. - Każdy z nas może udzielić pomocy, liczy się każda złotówka.Prosimy o udostępnienie postu. Za udzieloną pomoc bardzo dziękujemy - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
14.76 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro