Reklama
Reklama

Tragedia na Wildzie. Mężczyzna żył, gdy wpadł do śmieciarki

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Zwłoki w śmieciarce odkryto w miniony wtorek przy ulicy Dolna Wilda. Dziś już wiadomo, że bezdomny żył, kiedy został wrzucony z kontenera do śmieciarki.

Radio Poznań dowiedziało się, że znane są już wyniki sekcji zwłok -Mężczyzna w momencie, kiedy został wraz zawartością kontenera na makulaturę wrzucony do śmieciarki, jeszcze żył. Przyczyną śmierci były obrażenia spowodowane przez prasę, znajdującą się w tej śmieciarce -powiedział na antenie radia prokurator Smętkowski.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

Przypomnijmy, że w miniony wtorek pracownicy obsługujący śmieciarkę odkryli zwłoki mężczyzny w śmieciarce. Prokurator Michał Smętkowski z poznańskiej prokuratury informował wówczas na naszych łamach, że zwłoki zostały ujawnione w śmieciarce, już po uruchomieniu mechanizmu zgniatającego odpady. Urządzenie natychmiast wyłączono i wezwano na miejsce policję, która zabezpieczyła ślady.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już około 350 zgłoszeń
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
8.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro