Reklama

Porażka Enea Energetyka na koniec rundy zasadniczej. Teraz pora na play-off

fot. Włodzimierz  Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Siatkarki Enea Energetyka Poznań zakończyły rywalizację w rundzie zasadniczej.

Poznaniaki od początku sezonu 2018/19 I ligi siatkówki kobiet były jednym z czołowych zespołów tych rozgrywek i jasnym było, że ich ambicja się przynajmniej gry w fazie play-off. W ostatnich tygodniach Energetyk prezentował jednak dość nierówną formę, a spotkanie z Jokerem Świecie miało zadecydować o rozstawieniu w fazie play-off.
Niestety, choć poznanianki jak zwykle mogły liczyć na gorący doping kibiców i starały się postawić przyjezdnym mocny opór, to ostatecznie Jokerowi to zapewnienia sobie zwycięstwa wystarczyło rozegranie trzech setów.
W tej sytuacji Enea Energetyk zajął 4. pozycję w tabeli po rundzie zasadniczej. To oznacza, że pierwszym rywalem poznanianek w play-off będzie... Joker świecie, klasyfikowany na 5. miejscu. Pierwsza dwa mecze zostaną rozegrane już w najbliższy weekend w Poznaniu.

Enea Energetyk Poznań - Joker Mekro Energoremont Świecie 0:3 (21:25, 23:25, 18:25)

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA
Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro