Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2
Reklama

Stary Browar oczami influencerów - ruszył BrowarMAG

REKLAMA
czwartek, 21.02.2019 r.
godz. 19.00
REKLAMA | czwartek, 21.02.2019 r., godz. 19.00
Stary Browar oczami influencerów - ruszył BrowarMAG
fot. Jakub Krzyżanowski

Na początku lutego ruszył BrowarMAG - internetowa platforma inspiracyjna Starego Browaru. Nowa sekcja na stronie Centrum zapełnia się rekomendacjami lubianych influencerów i blogerów dotyczącymi mody czy jedzenia. Premierowy materiał na BrowarMAG przygotowały twórczynie profesjonalnego bloga o biżuterii Pica Pica, Agata i Kasia Jankowiak.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1013 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1018 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

BrowarMAG to platforma lifestyle’owa, skierowana do klientów interesujących się modą, kulinariami i trendami - mówi Joanna Tupalska, dyrektor marketingu Starego Browaru. Wybierając nowe ubrania czy szukając ciekawej nowej restauracji coraz częściej szukamy  inspiracji na Instagramie czy YouTube’ie. Na BrowarMAG pokazujemy Stary Browar i jego bogatą ofertę oczami osób, których opinie cenione są w danej dziedzinie: blogerów “foodie” czy kreujące oryginalny styl instagramerki. Na BrowarMAG znajdą się sesje modowe z ubraniami i dodatkami z butików w Starym Browarze, filmy video z relacjami i rekomendacjami oraz produktowe essentiale. Wielu influencerów, zaproszonych do współpracy przy tworzeniu magazynu, związanych jest z Poznaniem. Z blogerami i instagramerami pracujemy na dużą skalę już od dawna – mówi Joanna Tupalska. Jakość materiałów, które przy tej okazji powstają, jest tak wysoka, że postanowiliśmy stworzyć dedykowany im kanał komunikacji.

BrowarMAG rozwija także popularną obecnie w mediach formę “prezentownika” - rekomendacji dotyczących kupowania prezentów dla bliskich osób. Podobne treści pojawiają się w prasie i na portalach internetowych głównie przed świętami Bożego Narodzenia. BrowarMAG prezentowych inspiracji będzie dostarczał czytelnikom przez cały rok, czego przykładem był pierwszy materiał stworzony we współpracy z Agatą i Kasią Jankowiak, prowadzącymi bloga Pica Pica. Dziewczyny stworzyły zakupowy przewodnik na tegoroczne Walentynki. Wszystkie produkty wybrane i sfotografowane przez blogerki - biżuteria, akcesoria i ubrania - pochodzą ze sklepów w Starym Browarze. 

Inspiracje na BrowarMAG nie będą dotyczyły jedynie zakupów. Kolejnym blogerem zaproszonym do współpracy przez Stary Browar jest Maciej Blatkiewicz, twórca strony i kanału YouTube’owego Maciej Je. Blatkiewicz w swoim materiale pokazuje kulinarne oblicze Starego Browaru, a przede wszystkim jego różnorodność. Zauważyłem, że często jedzenie z centrach handlowych uchodzi za jedzenie “gorszej kategorii” - mówi Maciej Blatkiewicz w swoim video. To wcale nie musi tak wyglądać, czego doskonałym przykładem jest Stary Browar. Znajdziemy tutaj przekrój tego, co można zjeść: od prostego, szybkiego jedzenia w fast-foodach, przez restauracje autorskie, po naprawdę topowe jedzenie w skali całego miasta.

W najbliższych tygodniach na BrowarMAG ukażą się także m.in. lookbook przedstawiający stylizacje, które Anna Męczyńska stworzy specjalnie na pokazy mody, odbywające się w ramach Klubu Starego Browaru, kolejne rekomendacje kulinarne, tym razem przygotowane przez Natalię ze Smaki Warte Poznania i Inę Rybarczyk z True Taste Hunters, jak również przewodniki po trendach wnętrzarskich. Lada moment magazyn opublikuje także inspiracje związane z Dniem Kobiet - produktowe „essentiale” Pica Pica i wywiad z właścicielami kwiaciarni Badyle, którzy opowiedzą o tym, jakie bukiety polecają swoim klientom z okazji marcowego święta.

Nasz zespół na co dzień inspirują też Klienci Starego Browaru – podkreśla Joanna Tupalska. Dlatego na BrowarMAG regularnie będziemy publikować zdjęcia ich autorstwa oznaczane w social media hashtagiem #browarmag. Odwiedzający chętnie dokumentują swoje zakupy, posiłki czy wizyty na naszych wystawach. Ceglane mury Browaru i jego wyjątkowa architektura są regularnie wybierane jako tło dla stylizacji lokalnych blogerek modowych czy sesji ślubnych. Często to świetne, profesjonalne zdjęcia, dorównujące jakością materiałom autorstwa uznanych influencerów, i na pewno zyskają zainteresowanie czytelników BrowarMAGu.

Aby odwiedzić BrowarMAG wystarczy wejść na stronę internetową Starego Browaru i kliknąć na przycisk po prawej stronie lub wpisać adres starybrowar.com/browarmag w wyszukiwarce. 

Reklama