Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2
Reklama

Podejrzany o pedofilię mężczyzna zatrzymany w Mosinie

j
czwartek, 21.02.2019 r.
godz. 09.35
j | czwartek, 21.02.2019 r., godz. 09.35
Podejrzany o pedofilię mężczyzna zatrzymany w Mosinie
fot. Krzysztof Dymkowski

29-latek zatrzymany został w środę.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1013 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1018 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O zatrzymaniu poinformował nas znany łowca pedofilów Krzysztof Dymkowski. Kilka dni temu zgłosił się do mnie mieszkaniec Wejherowa - człowiek ten już kiedyś pomógł złapać pedofila z Radomia. Poinformował mnie, że pisze z pedofilem który myśli, że rozmawia z 14 letnim dzieckiem. Dostałem zapis rozmów zbladłem – informuje łowca pedofilów. Okazało się, że chodzi o mieszkańca Mosiny. Zgodnie z relacją Dymkowskiego mężczyzna rozmawiając z nieletnimi posługiwał się innym imieniem i nazwiskiem. Jednak udało się ustalić jego prawdziwe personalia, a także pod pretekstem załatwienia wspólnych interesów umówić się z nim. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, że chce się spotkać w sprawie jego działalności pedofil umówił się, ze mną u siebie pod domem – dodał łowca.

Krzysztof Dymkowski o wszystkim poinformował policjantów z Mosiny i natychmiast postanowił przyjechać, by pomóc w ujęciu podejrzanego. W środę policjanci oraz łowca pedofilów zjawili się pod wskazanym adresem. Mężczyzna nie spodziewał się takiej wizyty.

Policjanci potwierdzają na razie, że doszło do zatrzymania. W Mosinie w środę po południu - do wyjaśnienia zatrzymany został 29-letni mieszkaniec tej miejscowości. Mężczyzna podejrzany jest o pedofilię. Na razie nie usłyszał żadnych zarzutów. Policjanci zajmują się  sprawą – mówi podkom. Piotr Garstka z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Jak dodaje Krzysztof Dymkowski wszystkie zebrane materiały – między innymi zapis SMS-ów, rozmów z czatu, czy nagrań z rozmów z pedofilem zostały przekazane policji. W domu mężczyzny zabezpieczony został też komputer i telefony komórkowe – dodaje łowca pedofilów.

Reklama