Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Trwa sprzedaż biletów na mecz Lech-Legia. Ile kosztują wejściówki?

sk
czwartek, 14.02.2019 r.
godz. 10.23
sk | czwartek, 14.02.2019 r., godz. 10.23
Trwa sprzedaż biletów na mecz Lech-Legia. Ile kosztują wejściówki?
fot. Tomasz Szwajkowski

23 lutego Lech Poznań podejmie na swoim stadionie Legię Warszawa.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1019 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Spotkania Kolejorza z Wojskowymi zawsze były hitem ekstraklasy i podobnie będzie teraz, choć nie ma co ukrywać, że na razie to spotkanie nie budzi u kibiców takich emocji jak w ubiegłych latach.  Po serii rozczarowań frekwencja przy Bułgarskiej spadła, a przełomem i magnesem dla publiczności nie okazało się nawet zatrudnienie Adama Nawałki.
 
Przez kilka lat mecze z Legią przyciągały ponad 40 tysięcy widzów. Nieco słabiej było w październiku 2017 roku (37 tys.), a rok temu frekwencja spadła poniżej 30 tysięcy.
 
Jak będzie teraz? Na razie nic nie wskazuje, żeby mecz miał obejrzeć komplet widzów, ale wiele może zależeć od piątkowego spotkania z Piastem Gliwice. Jeśli piłkarze trenera Nawałki pewnie zwyciężą na Śląsku, to wielu kibiców odzyska wiarę w zespół, nieco zachwianą po ostatniej porażce z Zagłębiem Lubin. Brak kompletu punktów może jednak zniechęcić część poznaniaków do udania się na Bułgarską. Kolejorz traci już 12 punktów do lidera i wpadka z Piastem może spowodować, że bliżej niż do podium będzie mu do drugiej połowy tabeli.
 
Początkowo bilety na mecz z Legią nabywać mogli posiadacze karnetów i uczestnicy programu Lechici, obecnie są one dostępne dla wszystkich chętnych.
 
Wyjściowa cena biletów to 60 (Strefa B) i 90 złotych (Strefa A). W sprzedaży są również m.in. wejściówki ulgowe (przeznaczone dla uczniów i studentów od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia) i dziecięce (10 zł). Szczegółowe informacje można znaleźć na bilety.lechpoznan.pl.

W sprzedaży wciąż są również karnety na całą rundę wiosenną.

Reklama