Reklama
Reklama

Nowe oblicze sklepu IKEA

Poznańska IKEA przechodzi prawdziwą rewolucję. Jeden z największych salonów wyposażenia pomieszczeń rozbudowuje się. Jeszcze w tym roku sklep ma być dwa razy większy, wyposażony w ogromny pokój zabaw dla dzieci oraz dwupoziomowy parking.

IKEA to jeden z najpopularniejszych sklepów w Poznaniu, który oferuje swoim klientom meble oraz pełnie wyposażenie wnętrz. Firma zdecydowała powiększyć zakres swoich usług a także zapewnić klientom większy komfort zakupów. Swoje produkty IKEA będzie prezentować na dwukrotnie większej powierzchni. Większy też będzie asortyment sklepu. Proporcjonalnie zwiększy się też liczba kas i pracowników.

Nowością w sklepie będzie Smolandia, czyli specjalny plac zabaw, w którym rodzice będą mogli zostawić swoje dzieci na czas zakupów. Oferta sklepu skierowana do rodziców i opiekunów jest bezpłatna.

Już dziś IKEA przeżywa prawdziwe zmiany. Część sklepu została wyłączona z użytkowania. Nas tym obszarem jest budowane właśnie drugie piętro, gdzie od sierpnia znajdą się meble i restauracja. Na dole budynku pozostaną akcesoria dodatkowe.

Po zakończeniu budowy IKEA będzie miała dwa razy większą powierzchnie. W sumie będzie to około 30 tysięcy metrów kwadratowych. Prace prowadzone są tylko w nocy i zakończą się w grudniu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Ulewa i wichura w Wielkopolsce. Woda wdarła się do szpitala
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro