Reklama
Reklama

Nowy szef lokalnych struktur PiS-u o strategii partii: "Prawo i Sprawiedliwość czeka w Poznaniu praca organiczna"

- PiS musi poszerzać się w Poznaniu i w Wielkopolsce, musi rozszerzać się na nowe środowiska - mówi wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann

Przy okazji konferencji poświęconej zapowiedziom wybudowania nowego peronu na Dworcu Głównym w Poznaniu, reporter WTK zadał pytanie wojewodzie Wielkopolskiemu o nową strategię dla poznańskiego oddziału partii, w którym objął kierownictwo.

Zbigniew Hoffmann nie chciał wdawać się w szczegóły, tłumacząc, że w pierwszej kolejności musi przedyskutować je z kolegami z ugrupowania, jednak jest jeden kierunek, który postanowił już wskazać. - Z satysfakcją i zadowoleniem przyjmuję deklaracje ze strony różnych środowisk, które dotychczas znajdowały się w pewnym przyjaznym dystansie iż chcą się zbliżyć do Prawa i Sprawiedliwości - mówi Hoffmann.

Nowy przewodniczący poznańskiego Prawa i Sprawiedliwości, dopytywany przez reportera, o które konkretnie środowiska chodzi, zaproponował by dać szansę zainteresowanym do pochwalenia się wolą współpracy. Na szczegóły wypada więc nam poczekać do pierwszej połowy marca.

Zbigniew Hoffmann jest wojewodą wielkopolskim od początku kadencji rządu Prawa i Sprawiedliwości. Wcześniej był m.in. radnym sejmiku, pracował też w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Od początku lutego objął kierownictwo w poznańskich strukturach Prawa i Sprawiedliwości.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro