Reklama
Reklama

Poznaniacy poszukują kobiety, która katowała pieska na Grunwaldzie

fot. FB
fot. FB

Moment, w którym kobieta w średnim wieku bardzo brutalnie obchodzi się z wyprowadzanym czworonogiem, uwieczniły przechodzące obok dzieci.

Na nagraniu zamieszczonym w facebookowej grupie "Zaginione/Znalezione zwierzęta - Poznań i okolice" widać jak nieduży pies biega wokół pani w średnim wieku. Kobieta się w końcu nad nim pochyla i bardzo brutalnie karci, energicznie wymierzając razy. Filmik nagrały dzieci wracające ze szkoły. Do zdarzenia doszło przy ul. Promienistej, w pobliżu ksero.

Zajście uwiecznione na wideo mocno wzburzyło społeczność zrzeszoną w facebookowej grupie. Wśród wyrazów oburzenia, znajdują się także komentarze nawołujące od interwencji - zgłoszenia sprawy na policję, straż miejską, czy też osobiste "przyłapanie" kobiety w okolicach Raszyna. - Martwię się. Może piesek ma jakieś uszkodzenia po pobiciu i potrzebuje weterynaryjnej pomocy? Co robić? - pisze jedna z komentujących. - Zawołać Straż Miejska iść i zabrać psa na podstawie filmu, to jest znęcanie się - odpowiada jej inna. Jak wynika z dyskusji pod filmikiem, zdarzenie zostało już zgłoszone.

Z racji, że nagranie zostało zamieszczone w facebookowej grupie, nie da się go osadzić w artykule. Możemy tylko zamieścić odnośnik odsyłający do wpisu: TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
15.24 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro