Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
12 8
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
14°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
12°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Poznaniacy poszukują kobiety, która katowała pieska na Grunwaldzie

sw
poniedziałek, 11.02.2019 r.
godz. 15.39
sw | poniedziałek, 11.02.2019 r., godz. 15.39
Poznaniacy poszukują kobiety, która katowała pieska na Grunwaldzie
fot. FB

Moment, w którym kobieta w średnim wieku bardzo brutalnie obchodzi się z wyprowadzanym czworonogiem, uwieczniły przechodzące obok dzieci.

Na nagraniu zamieszczonym w facebookowej grupie "Zaginione/Znalezione zwierzęta - Poznań i okolice" widać jak nieduży pies biega wokół pani w średnim wieku. Kobieta się w końcu nad nim pochyla i bardzo brutalnie karci, energicznie wymierzając razy. Filmik nagrały dzieci wracające ze szkoły. Do zdarzenia doszło przy ul. Promienistej, w pobliżu ksero.


Zajście uwiecznione na wideo mocno wzburzyło społeczność zrzeszoną w facebookowej grupie. Wśród wyrazów oburzenia, znajdują się także komentarze nawołujące od interwencji - zgłoszenia sprawy na policję, straż miejską, czy też osobiste „przyłapanie” kobiety w okolicach Raszyna. - Martwię się. Może piesek ma jakieś uszkodzenia po pobiciu i potrzebuje weterynaryjnej pomocy? Co robić? - pisze jedna z komentujących. - Zawołać Straż Miejska iść i zabrać psa na podstawie filmu, to jest znęcanie się - odpowiada jej inna. Jak wynika z dyskusji pod filmikiem, zdarzenie zostało już zgłoszone.

Z racji, że nagranie zostało zamieszczone w facebookowej grupie, nie da się go osadzić w artykule. Możemy tylko zamieścić odnośnik odsyłający do wpisu: TUTAJ.

Reklama