Reklama
Reklama

Awaria tramwajowa na pl. Wielkopolskim. Ruch był wstrzymany

Do zdarzenia doszło po godzinie 14.

Jak informuje kierownik ruchu CNR MPK - zgłoszenie odebraliśmy o godzinie 14:24. Na placu Wielkopolskim doszło do awarii tramwaju linii nr 8 jadącego w kierunku Miłostowa. Powodem awarii były problemy z pantografem. Tramwaj został zepchnięty do zajezdni.

Boże Narodzenie w Linea Mare to spokojny, rodzinny czas nad morzem: kolędy, radość dzieci czekających na Mikołaja i wieczorny relaks 350 m do plaży - Święta, które zapamiętasz.
REKLAMA

Ruch na pl. Wielkopolskim został wznowiony o godzinie 14:50.

Do podobnej sytuacji doszło na ul. Kórnickiej. Powodem awarii były również problemy z pantografem. Uszkodzona "szesnastka" też trafiła do zajezdni. W tym miejscu ruch był wstrzymany od godziny 14:14 do 14:40 - dodaje kierownik.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro