Reklama

Zakończyły się aukcje Jacka Jaśkowiaka dla WOŚP. Na konto fundacji trafi niemal 20 tysięcy złotych

Zakończyła się już aukcja treningu bokserskiego z prezydentem Jackiem Jaśkowiakiem. Został on wylicytowany za 5300 zł. Pozostałe prezydenckie aukcje przyniosły niemal 15000 złotych.

Na specjalną aukcję w ramach akcji Rzeczy od serca trafił między innymi trening bokserski z Jackiem Jaśkowiakiem - Jacek Jaśkowiak przeprowadzi trening bokserski ze zwycięzcą aukcji, niezależnie od tego czy będzie to osoba mająca doświadczenie w sportach walki czy też ktoś początkujący. Trening odbędzie się w Mchitar Bagdasarian Boxing Club w Poznaniu - można było przeczytać w opisie aukcji. Ostatecznie w aukcji wzięło udział szesnaście osób, a licytacja zakończyła się kwotą 5300 zł.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

To jednak niejedyna aukcja prezydenta Jacka Jaśkowiaka. Na licytację trafiła między innymi gra Monopoly Poznań, pamiątkowy medal z poznańskiego maratonu, tablice z nazwą ulicy Janiny Lewandowskiej, kalendarz Trzech Religii oraz koszulki Wolne Miasto Poznań. Wszystkie aukcje przyniosły niemal 15000 zł.

Pieniądze w całości trafią na konto WOŚP.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
39.32 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro