Reklama
Reklama

Jacek Jaśkowiak odbija piłeczkę. Tym razem dosłownie

fot. Jacek Jaśkowiak @ FB
fot. Jacek Jaśkowiak @ FB

Prezydent Poznania po wyjściu ze szpitala zamieścił na swoim prywatnym facebookowym profilu filmik, gdzie widać, że szybko wraca do formy.

Prezydent Jaśkowiak znany jest ze swojego upodobania do boksu. I też zaraz po wyjściu ze szpitala zaprezentował jedno z ćwiczeń bokserskich. Na nagraniu widać, jak włodarz Poznania celuje w piłeczkę tenisową przytwierdzoną sznurkiem do czapki, założonej przez Jaśkowiaka. Cały ambaras polega na tym, by jak najczęściej trafić w sprężynującą piłkę, co też w przeważającym stopniu prezydentowi się udawało.

Filmik zbiera raczej pozytywne reakcję. Większość komentujących życzy Jackowi Jaśkowiakowi powrotu do zdrowia, ale znaleźli się także krytycy zabawy prezydenta. - To jest prezydent, czy klaun? - zapytał jeden z użytkowników, co spotkało się z szybką reakcją innych. - To jest Człowiek, tak sam jak wszyscy - odparła jedna z nich.

Przypomnijmy. Prezydent Poznania w środę pojawił się na Oddziale Laryngologicznym Nowotworów Głowy i Szyi Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu. Po wyjściu ze szpitala oznajmił, że czuje się dobrze i w połowie lutego wraca do pracy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
86.72 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro