Reklama
Reklama

Jacek Jaśkowiak odbija piłeczkę. Tym razem dosłownie

fot. Jacek Jaśkowiak @ FB

Prezydent Poznania po wyjściu ze szpitala zamieścił na swoim prywatnym facebookowym profilu filmik, gdzie widać, że szybko wraca do formy.

Prezydent Jaśkowiak znany jest ze swojego upodobania do boksu. I też zaraz po wyjściu ze szpitala zaprezentował jedno z ćwiczeń bokserskich. Na nagraniu widać, jak włodarz Poznania celuje w piłeczkę tenisową przytwierdzoną sznurkiem do czapki, założonej przez Jaśkowiaka. Cały ambaras polega na tym, by jak najczęściej trafić w sprężynującą piłkę, co też w przeważającym stopniu prezydentowi się udawało.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


Filmik zbiera raczej pozytywne reakcję. Większość komentujących życzy Jackowi Jaśkowiakowi powrotu do zdrowia, ale znaleźli się także krytycy zabawy prezydenta. - To jest prezydent, czy klaun? - zapytał jeden z użytkowników, co spotkało się z szybką reakcją innych. - To jest Człowiek, tak sam jak wszyscy - odparła jedna z nich.

Przypomnijmy. Prezydent Poznania w środę pojawił się na Oddziale Laryngologicznym Nowotworów Głowy i Szyi Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu. Po wyjściu ze szpitala oznajmił, że czuje się dobrze i w połowie lutego wraca do pracy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.07 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro