Reklama

Przez lata pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy

Pani Lidia o blisko trzydziestu lat pomaga potrzebującym. Niestety rak piersi sprawił, że sama musi poprosić obcych ludzi o pomoc.

- Byłam wolontariuszką na Oddziale Opieki Paliatywnej, w Fundacji Mam Marzenie i w Ruchu Ludzi Dobrej Woli. Od 7 lat prowadzę Fundację Pomocna Mama, w której działam wolontaryjnie. Dla podopiecznym oddaję swój czas, możliwości. Wspieram ich kompleksowo, pomagam w codziennych problemach, prowadzę terapię dla dzieci i doroslych... Prowadze... od roku niestety ta sfera jest niemożliwa...bo zachorowałam na raka piersi - pisze pani Lidia.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Pani Lidia przez lata przeznaczała swoje oszczędności na działanie fundacji, teraz potrzebuje pomocy w zakupie specjalnego aparatu do masażu uciskowego sekwencyjnego, który będzie pomocny w procesie rehabilitacji - Zakup takiego sprzętu pozwoliłby mi na codzienną rehabilitację, a w przyszłości dalby szansę tym, których na takie zabiegi nie stać. Ja mogłabym te zabiegi wykonywać, bo nie wymagają wysiłku fizycznego - wyjaśnia pani Lidia, która nawet w tej sytuacji myśli o innych.

Zbiórka prowadzona jest w serwisie zrzutka.pl. Potrzebne jest 7000 złotych, do tej pory udało się zebrać 1199 złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro