Reklama
Reklama

Piętnaście osób chce się boksować z Jackiem Jaśkowiakiem. Ostatnie dni aukcji

fot. charytatywni.allegro.pl
fot. charytatywni.allegro.pl

W tej chwili za trening bokserski z udziałem Jacka Jaśkowiaka trzeba zapłacić 4150 złotych. Aukcja kończy się 31 stycznia.

Na specjalną aukcję w ramach akcji Rzeczy od serca trafił trening bokserski z Jackiem Jaśkowiakiem - Jacek Jaśkowiak przeprowadzi trening bokserski ze zwycięzcą aukcji, niezależnie od tego czy będzie to osoba mająca doświadczenie w sportach walki czy też ktoś początkujący. Trening odbędzie się w Mchitar Bagdasarian Boxing Club w Poznaniu - czytamy w opisie aukcji. Prezydent Jaśkowiak znany jest ze swojej miłości do pięściarstwa. Podczas charytatywnych gal mierzył się w ringu z Przemysławem Saletą i Dariuszem Michalczewskim, a ostatnio pochwalił się wspólnym treningiem z Arturem Szpilką.

Środki zebrane w trakcie 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone będą na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W tej chwili trening z prezydentem Poznania licytuje piętnaście osób. Póki co najwyższa złożona oferta opiewana kwotę 4150 złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.12 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro