50 tysięcy Internautów w INEA

Pod koniec marca br. Grupa INEA osiągnęła liczbę 50 tys. użytkowników korzystających z szerokopasmowego, stałego i nielimitowanego dostępu do sieci internet. Wynik ten został osiągnięty dzięki atrakcyjnej i wiarygodnej dla Klientów ofercie oraz inwestycjom związanym z rozbudową i modernizacją sieci.

Pod koniec marca br. Grupa INEA osiągnęła liczbę 50 tysięcy użytkowników korzystających z szerokopasmowego, stałego i nielimitowanego dostępu do sieci internet.

Wynik ten został osiągnięty dzięki atrakcyjnej i wiarygodnej dla Klientów ofercie oraz inwestycjom związanym z rozbudową i modernizacją sieci.

Grupa INEA odnotowała wzrost internautów o 23%. Obecnie firma INEA swoim Klientom oferuje dostęp do sieci internetowej w ramach siedmiu pakietów w atrakcyjnych cenach już od 39 zł.

Marka INEA gwarantuje najwyższej jakości dostęp do cyfrowej telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu, telefonu stacjonarnego oraz wielu innych nowoczesnych usług stworzonych z myślą o Klientach indywidualnych i biznesowych. Z usług telewizyjnych korzysta ponad 120 tysięcy Abonentów. Obecnie z usług internetowych korzysta ponad 50 tysięcy użytkowników, z telefonów w kablówce korzysta już ponad osiem tysięcy użytkowników.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
27.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro