Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Nowe szczegóły na temat zaginięcia Michała Rosiaka. Zarejestrowała go kamera miejskiego autobusu

BS
środa, 23.01.2019 r.
godz. 20.01
BS | środa, 23.01.2019 r., godz. 20.01
Nowe szczegóły na temat zaginięcia Michała Rosiaka. Zarejestrowała go kamera miejskiego autobusu

Policja dotarła do nowego nagrania, na którym widoczny jest zaginiony Michał Rosiak.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1018 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Przypomnijmy, że 19-letni Michał Rosiak zaginął w nocy z czwartku na piątek. Z dostępnych informacji wynika, że młody mężczyzna bawił się ze znajomymi w jednym z lokali na Starym Rynku. Około godziny pierwszej w nocy chłopak samotnie opuścił lokal i od tej pory jego los pozostaje nieznany. Udało się ustalić jedynie, że choć Rosiak mieszka na Ratajach, to udał się w kierunku dworca Poznań Garbary. Na przystanku autobusowym w rejonie tego dworca odnaleziono telefon komórkowy chłopaka.

Teraz wiadomo już, że chłopak był na przystanku, na którym znaleziono telefon. Jak informuje poznańska Gazeta Wyborcza, policjanci zabezpieczyli nagranie z autobusu nocnego, który o 1:36 wjechał w zatoczkę przystanku. Kamera zarejestrowała mężczyznę siedzącego na przystanku, ale nie zdecydował się on na wejście do pojazdu. Kolejny autobus zatrzymał się na przystanku o 3:06, ale wówczas chłopaka już tam nie było - Dlatego teraz kluczowe jest ustalenie, co działo się z Michałem Rosiakiem między godz. 1.36 a 3.06, w którym kierunku poszedł - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji w rozmowie z gazetą.

Policjanci wciąż apelują do ewentualnych świadków lub osób posiadających informacje o zaginionym o kontakt. Informacje można przekazywać pod numerami telefonu 61 841-23-11 lub 997.

Reklama