Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -6
Reklama

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Michała Rosiaka. Policja dementuje informacje o tym, że był widziany w Warszawie

BS
wtorek, 22.01.2019 r.
godz. 17.30
BS | wtorek, 22.01.2019 r., godz. 17.30
Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Michała Rosiaka. Policja dementuje informacje o tym, że był widziany w Warszawie
Detektyw Weremczuk & Wspólnicy / Facebook - fot. Zdjęcie Michała Rosiaka wykonane tuż przed zaginięciem

We wtorek w godzinach popołudniowych pojawiła się informacja, że zaginiony Michał Rosiak był widziany w Warszawie. Policja stanowczo dementuje te informacje i informuje, że w sprawie wciąż nie ma przełomu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1035 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1046 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Przypomnijmy, że 19-letni Michał Rosiak zaginął w nocy z czwartku na piątek. Z dostępnych informacji wynika, że młody mężczyzna bawił się ze znajomymi w jednym z lokali na Starym Rynku. Około godziny pierwszej w nocy chłopak samotnie opuścił lokal i od tej pory jego los pozostaje nieznany. Udało się ustalić jedynie, że choć Rosiak mieszka na Ratajach, to udał się w kierunku dworca Poznań Garbary. W rejonie tego dworca odnaleziono telefon komórkowy chłopaka. 

Od kilku dni policjanci prowadzą intensywne poszukiwania oraz prace śledcze, ale póki co nie przyniosły one żadnego przełomu. We wtorek nasi czytelnicy poinformowali naszą redakcję, że Michał Rosiak miał być widziany w Warszawie. Okazuje się, że źródłem tych informacji jest strona Nowe Spotted: Warszawa. Z postu zamieszczonego na tej stronie wynika, że chłopak był widziany w autobusie linii numer 189 w Warszawie - W tej chwili nie mamy żadnych nowych informacji w sprawie zaginięcia Michała Rosiaka. Nie doszło do żadnego przełomu, nie otrzymaliśmy informacji o pobycie zaginionego w Warszawie - informuje Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Policjanci wciąż apelują do ewentualnych świadków lub osób posiadających informacje o zaginionym o kontakt. Informacje można przekazywać pod numerami telefonu 61 841-23-11 lub 997.

Reklama