Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 4
Reklama

Właściciel Biedronki zakończył rozbudowę centrum dystrybucyjnego pod Poznaniem: jeden z najnowocześniejszych takich obiektów w Europie

BS
wtorek, 22.01.2019 r.
godz. 15.30
BS | wtorek, 22.01.2019 r., godz. 15.30
Właściciel Biedronki zakończył rozbudowę centrum dystrybucyjnego pod Poznaniem: jeden z najnowocześniejszych takich obiektów w Europie
fot. mat. prasowe

7 miesięcy trwała rozbudowa i modernizacja centrum dystrybucyjnego w Kostrzynie. Obiekt, który obsługuje 150 sklepów sieci Biedronka jest dziś jednym z najbardziej nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska obiektów tego typu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1033 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W tej chwili powierzchnia całego magazynu to 23 800 metrów kwadratowych, a aż 7258 metrów z niej to magazyny chłodnicze. Oznacza to, że powierzchnia chłodnicza zwiększyła się trzykrotnie. Istotne jest też to, że inwestor postawił na energooszczędne technologie - Postawiliśmy na nowe technologie, które pomagają dbać o środowisko naturalne. W zmodernizowanym centrum zostały zastosowane rozwiązania nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim energooszczędne. Cieszymy się, że możemy być tak ważnym pracodawcą w regionie i częścią lokalnej społeczności - mówi Maciej Romanowski, dyrektor centrum dystrybucyjnego w Kostrzynie Wielkopolskim.

Wśród zastosowanych rozwiązań przedstawiciele firmy wymieniają inteligentne oświetlenie LED całego obiektu, wymiana instalacji chłodniczej czy zastosowanie wózków widłowych zasilanych akumulatorami litowo-jonowymi. Centrum zatrudnia łącznie 350 osób, a w związku z rozbudową powstało dodatkowych 25 miejsc.

Reklama