Reklama
Reklama

Fala hejtu zalała właściciela Żabki po ogłoszeniu współpracy z uczelnią Tadeusza Rydzyka

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

W ubiegłym tygodniu fundusz CVC Capital Partners, który jest właścicielem sieci sklepów Żabka, poinformował o nawiązaniu współpracy z toruńską Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej. Współpraca z uczelnią związaną z Tadeuszem Rydzykiem nie spodobała się części klientów popularnych Żabek.

O nawiązaniu współpracy głośno było już w minionym tygodniu, a informację upubliczniono w trakcie konferencji "Wyzwania XXI wieku, sojusz polsko-amerykański - cyberbezpieczeństwo", która odbywała się na terenie toruńskiej uczelni -Jest nam niezmiernie miło, że tą konferencją, tym wydarzeniem rozpoczniemy cykl wykładów poświęconych wyzwaniom, przed którymi stoi cały świat, ale które dotyczą również nas w Polsce. To są wyzwania związane z rewolucją cyfrową, ze zmianami demograficznymi, z którymi zarówno ludzkość, jak i skromna społeczność polska muszą sobie radzić - wyjaśniał wówczas Krzysztof Krawczyk, prezes CVC w Polsce.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Wciąż nie wiadomo do końca na czym współpraca tych dwóch podmiotów ma polegać, ale informacja bardzo nie spodobała się części internautów, którzy komentują podpisaną umowę na stronie sieci w serwisie Facebook -Najlepsza antyreklama pod słońcem. Sieć ŻABKA - mały wielki sklep może zapomnieć że zostawię u nich jakiekolwiek pieniądze w ramach zakupów - pisze Marcin. Z kolei Zośka twierdzi, że -Współpracujecie z Rydzykiem? Wyjdziecie jak Zabłocki na mydle.

Takich i podobnych komentarzy pojawiło się na stronie sieci wiele. Przedstawiciele sieci zdecydowali się w końcu na publikację oświadczenia -Informujemy, że stroną współpracy, przytaczaną w postach i komentarzach, jest fundusz CVC Capital Partners. Fundusz od wielu lat standardowo współpracuje z wieloma podmiotami na rynku, dzieląc się najlepszymi praktykami działania - czytamy w nim.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
35.61 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro