Reklama

Fala hejtu zalała właściciela Żabki po ogłoszeniu współpracy z uczelnią Tadeusza Rydzyka

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

W ubiegłym tygodniu fundusz CVC Capital Partners, który jest właścicielem sieci sklepów Żabka, poinformował o nawiązaniu współpracy z toruńską Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej. Współpraca z uczelnią związaną z Tadeuszem Rydzykiem nie spodobała się części klientów popularnych Żabek.

O nawiązaniu współpracy głośno było już w minionym tygodniu, a informację upubliczniono w trakcie konferencji "Wyzwania XXI wieku, sojusz polsko-amerykański - cyberbezpieczeństwo", która odbywała się na terenie toruńskiej uczelni -Jest nam niezmiernie miło, że tą konferencją, tym wydarzeniem rozpoczniemy cykl wykładów poświęconych wyzwaniom, przed którymi stoi cały świat, ale które dotyczą również nas w Polsce. To są wyzwania związane z rewolucją cyfrową, ze zmianami demograficznymi, z którymi zarówno ludzkość, jak i skromna społeczność polska muszą sobie radzić - wyjaśniał wówczas Krzysztof Krawczyk, prezes CVC w Polsce.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Wciąż nie wiadomo do końca na czym współpraca tych dwóch podmiotów ma polegać, ale informacja bardzo nie spodobała się części internautów, którzy komentują podpisaną umowę na stronie sieci w serwisie Facebook -Najlepsza antyreklama pod słońcem. Sieć ŻABKA - mały wielki sklep może zapomnieć że zostawię u nich jakiekolwiek pieniądze w ramach zakupów - pisze Marcin. Z kolei Zośka twierdzi, że -Współpracujecie z Rydzykiem? Wyjdziecie jak Zabłocki na mydle.

Takich i podobnych komentarzy pojawiło się na stronie sieci wiele. Przedstawiciele sieci zdecydowali się w końcu na publikację oświadczenia -Informujemy, że stroną współpracy, przytaczaną w postach i komentarzach, jest fundusz CVC Capital Partners. Fundusz od wielu lat standardowo współpracuje z wieloma podmiotami na rynku, dzieląc się najlepszymi praktykami działania - czytamy w nim.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro