Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 4
Reklama

Fala hejtu zalała właściciela Żabki po ogłoszeniu współpracy z uczelnią Tadeusza Rydzyka

BS
poniedziałek, 21.01.2019 r.
godz. 17.41
BS | poniedziałek, 21.01.2019 r., godz. 17.41
Fala hejtu zalała właściciela Żabki po ogłoszeniu współpracy z uczelnią Tadeusza Rydzyka
fot. mat. prasowe

W ubiegłym tygodniu fundusz CVC Capital Partners, który jest właścicielem sieci sklepów Żabka, poinformował o nawiązaniu współpracy z toruńską Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej. Współpraca z uczelnią związaną z Tadeuszem Rydzykiem nie spodobała się części klientów popularnych Żabek.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1022 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O nawiązaniu współpracy głośno było już w minionym tygodniu, a informację upubliczniono w trakcie konferencji "Wyzwania XXI wieku, sojusz polsko–amerykański - cyberbezpieczeństwo", która odbywała się na terenie toruńskiej uczelni - Jest nam niezmiernie miło, że tą konferencją, tym wydarzeniem rozpoczniemy cykl wykładów poświęconych wyzwaniom, przed którymi stoi cały świat, ale które dotyczą również nas w Polsce. To są wyzwania związane z rewolucją cyfrową, ze zmianami demograficznymi, z którymi zarówno ludzkość, jak i skromna społeczność polska muszą sobie radzić - wyjaśniał wówczas Krzysztof Krawczyk, prezes CVC w Polsce. 

Wciąż nie wiadomo do końca na czym współpraca tych dwóch podmiotów ma polegać, ale informacja bardzo nie spodobała się części internautów, którzy komentują podpisaną umowę na stronie sieci w serwisie Facebook - Najlepsza antyreklama pod słońcem. Sieć ŻABKA - mały wielki sklep może zapomnieć że zostawię u nich jakiekolwiek pieniądze w ramach zakupów - pisze Marcin. Z kolei Zośka twierdzi, że - Współpracujecie z Rydzykiem? Wyjdziecie jak Zabłocki na mydle.

Takich i podobnych komentarzy pojawiło się na stronie sieci wiele. Przedstawiciele sieci zdecydowali się w końcu na publikację oświadczenia - Informujemy, że stroną współpracy, przytaczaną w postach i komentarzach, jest fundusz CVC Capital Partners. Fundusz od wielu lat standardowo współpracuje z wieloma podmiotami na rynku, dzieląc się najlepszymi praktykami działania - czytamy w nim.

Reklama