Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 4
Reklama

Deweloper ze społecznym zacięciem

REKLAMA
poniedziałek, 21.01.2019 r.
godz. 19.00
REKLAMA | poniedziałek, 21.01.2019 r., godz. 19.00
Deweloper ze społecznym zacięciem

Sąsiedzkie ognisko, wspólne ubieranie choinki czy unoszący się zapach chleba to wbrew pozorom nie tylko wiejska sielanka. Takie atrakcje towarzyszą również mieszkańcom Leśnej Polany i Osady Leśnej w Dąbrówce pod Poznaniem, których inicjatorem jest realizator inwestycji.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1033 hPa

Samo wybudowanie mieszkań i domów nie wystarczy, żeby zapewnić klientom odpowiednie miejsce do życia poza miastem. Nawet najlepiej zaprojektowane przez dewelopera domy i mieszkania nie będą odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, jeżeli otoczenie również nie spełni określonych kryteriów. Wygoda i poczucie bezpieczeństwa to podstawa, ale istnieje jeszcze jeden czynnik, dzięki któremu po prostu żyje się lepiej. 

W naszej działalności kierujemy się czynnikiem ludzkim. Stwarzamy naszym klientom warunki do aktywności oraz różnego rodzaju interakcji między nimi. Mieszkańcy chętnie uczestniczą w organizowanych przez nas wydarzeniach, ale również sami podejmują się działań na rzecz swojej społeczności. – mówi przedstawiciel firmy Linea.

Linea jest zaangażowana w życie społeczne swoich mieszkańców oraz gminy. Skala działań dewelopera zaczyna się od organizacji koncertów, rajdów rowerowych i pikników rodzinnych po większe przedsięwzięcia. 

Deweloper przekazał nieodpłatnie gminie tereny o powierzchni 1,5 ha pod budowę szkoły podstawowej w Dąbrówce oraz wykonał jej projekt. Innym przykładem jest bezpłatna realizacja szeregu projektów architektonicznych związanych z edukacją (projekty gimnazjum w Skórzewie oraz przedszkoli  w Skórzewie, Konarzewie i Dąbrówce). Firma dba również o pełną infrastrukturę drogową na terenach objętych swoją inwestycją. Drogi wraz z oświetleniem wykonywane są przez Lineę i oddawane gminie po zakończeniu budowy.

Działalność społeczna prowadzona przez firmę Linea to środek do realizacji celu, jakim jest stworzenie komfortowego i przyjaznego miejsca zamieszkania. Tym sposobem powstały dwie inwestycje – Leśna Polana i Osada Leśna – zlokalizowane w Dąbrówce pod Poznaniem. 

Leśna Osada jest pierwszą inwestycją firmy Linea, w której skład wchodzi obecnie zabudowa jedno- oraz wielorodzinna, a także budynki usługowe, jak centrum handlowe, szkoła, kościół oraz miejsca rekreacji. Tworząc kompleksową i samowystarczalną Osadę Leśną, firma kładła nacisk na kwestie związane z komunikacją, edukacją oraz na lokalizację. Osadę otacza las, a jednocześnie rozbudowany system komunikacji zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły.

W odległości ok. 1,5 kilometra od Osady Leśnej położona jest druga inwestycja Linei. Leśna Polana obejmuje 6 rodzajów budynków mieszkalnych, zaplecze handlowo-usługowe oraz tereny wypoczynkowe sprzyjające tworzeniu wspólnoty sąsiedzkiej. Dodatkową atrakcją jest powstająca promenada przy ul. Jesionowej, która ma koncentrować się na sportowym i rekreacyjnym życiu mieszkańców.

Kluczem do sukcesu Linei jest wyróżniające się na tle konkurencji podejście do branży nieruchomości. Dzięki społecznemu zacięciu dewelopera mieszkańcy Leśnej Polany i Leśnej Osady mogą doświadczać dobrego życia w komfortowych warunkach i w przyjaznej, sąsiedzkiej atmosferze.

 

Więcej informacji:
LINEA
BIURO SPRZEDAŻY
ul. Promenada 5
Dopiewiec
tel: +48 (61) 890 12 12
e-mail: linea@dabrowka.com.pl

godziny otwarcia:
pon.-pt.: 9:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 14:00

www.dabrowka.com.pl

Reklama