Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -6
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1035 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1046 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Zaginął student Politechniki Poznańskiej. Widziałeś go?

j
sobota, 19.01.2019 r.
godz. 14.36
j | sobota, 19.01.2019 r., godz. 14.36
Zaginął student Politechniki Poznańskiej. Widziałeś go?
fot. Materiały rodziny

Michał Rosiak po raz ostatni widziany był w nocy z czwartku na piątek. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z policją.

Z prośbą o pomoc zwrócili się do nas znajomi i rodzina zaginionego. Michał w nocy z czwartku na piątek bawił się w nocnym klubie w okolicach Starego Rynku. Zaginął ok. 1 w nocy z czwartku na piątek i do tej pory nie ma z nim kontaktu – piszą znajomi 19-latka.

Michał Rosiak jest szczupłej budowy ciała i ma około 190 cm wzrostu, ma niebieskie oczy i lekki zarost. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie, czarną koszulkę typu polo oraz czarną kurtkę. Jak informuje mama chłopaka – Michał pochodzi z okolic Turku. Obecnie mieszka na Ratajach i studiuje na Politechnice Poznańskiej. O zaginięciu 19-latka w piątek zostali powiadomieni policjanci.

Policjanci z Nowego Miasta przyjęli zgłoszenie i cały czas zajmują się sprawą – mówi podkom. Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod nr tel. 61 841-23-11 lub 997.

Reklama