Reklama
Reklama

Autobusy na Szwajcarskiej - w przeciągu kwadransa jeden miał kolizję, a drugi się... złamał. Wszystko przez nagłe oblodzenie

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Około godziny 15 doszło do dwóch komunikacyjnych zdarzeń, które w znaczny sposób utrudniają ruch w okolicy szpitala przy ul. Szwajcarskiej.

O godzinie 14:49 autobus linii 184 w wyniku oblodzenia jezdni zderzył się z samochodem osobowym. To zdarzenie miało miejsce już na terenie szpitalnego parkingu. Natomiast niewiele ponad 15 minut później autobus linii 181, na wjeździe do tego samego parkingu, nie poradził sobie w warunkach zamarzniętej nawierzchni i się złamał, całkowicie blokując wjazd na teren szpitala a także w znacznym stopniu ulicę.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Otoczenie szpitala jest szczególnie narażone na tego typu zajścia. Z racji, że to teren prywatny, nie został on objęty miejskim programem odśnieżania. Na miejsce wysłana została pomoc techniczna, jednak prace nad usunięciem złamanego pojazdu z pewnością potrwają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro