Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 4
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1022 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Groził na Facebooku prezydentowi Jaśkowiakowi. Szybko zatrzymała go policja

sk
poniedziałek, 14.01.2019 r.
godz. 11.47
sk | poniedziałek, 14.01.2019 r., godz. 11.47
Groził na Facebooku prezydentowi Jaśkowiakowi. Szybko zatrzymała go policja

Policjanci z KWP Poznań zatrzymali Cezarego O.

Po niedzielnym ataku na prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, w mediach społecznościowych rozpętała się gorąca dyskusja. Niestety, wśród internautów znalazły się osoby popierające czyn Stefana W.

- Jeszcze Jaśkowiaka i prezydenta Wrocławia...stają się ofiarą swojego lewackiego i bezbożnego podejścia do swoich stanowisk - napisał w serwisie Facebook Cezary O.

Wpis szybko wychwycił poseł Jacek Protasiewicz, a następnie szef MSWiA, Joachim Brudziński, który poinformował, że przekazał sprawę podległej mu policji. - Najwyższy czas zatrzymać to szaleństwo nienawiści. Tam gdzie nie pomaga apel o powstrzymanie głosów nienawiści, powinno bezwzględnie wkraczać surowe prawo i konsekwencje - napisał minister.
 

Reakcja służb była błyskawiczna. - Mężczyzna został dzisiaj zatrzymany przez policjantów z KWP Poznań. Będzie także odpowiadał za nawoływanie do nienawiści. Jest to 41 latek, mieszkaniec podpoznańskiej miejscowości - poinformował w poniedziałek rano mł. isp. Andrzej Borowiak, rzecznik KWP Poznań.
 
W chwili obecnej trwają czynności związane z zatrzymaniem Cezarego O.
Reklama