Reklama
Reklama

Psy rasy Golden Retriever tradycyjnie kwestują na rzecz WOŚP

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

Podobnie jak w latach ubiegłych w zbiórkę pieniędzy dla WOŚP włączyli się posiadacze psów rasy Golden Retriever.

Zgodnie z zapowiedziami na poznańskie ulice wyszły dziś psy rasy Golden Retriever. Właściciele czworonogów od samego rana pojawili się pod Zamkiem z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W samo południe pojawili się na poznańskim Starym Rynku, gdzie odbył się pokaz posłuszeństwa. Teraz do późnych godzin wieczornych czworonożni wolontariusze będą kwestować między innymi w okolicach CK Zamek i CH King Cross Marcelin. Cały czas się rozwijamy, w tym roku mamy dodatkowe atrakcje! Między innymi każdy, kto nas odwiedzi otrzyma dodatkowe, unikatowe serduszko WOŚP, dostępne tylko u nas! Liczymy, że i teraz uda nam się zebrać mnóstwo bejmów na dzieciaki - zapowiadał Szymon Kapela.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Tylko w zeszłym roku poznańskim wolontariuszom z Golden Retrieverami udało się zebrać ponad 70 tysięcy złotych - był to rekordowy wynik. Podczas finałów wolontariusze z psami w Poznaniu zebrali prawie 300 tysięcy złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
41.44 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro