Reklama

Zderzenie dwóch samochodów w Suchym Lesie. Pięć osób trafiło pod opiekę ratowników medycznych

Po godzinie dwunastej na ulicy Obornickiej w Suchym Lesie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Informacje o zdarzeniu dotarły do służb o godzinie 12:25 - Na drodze krajowej numer 11 w Suchym Lesie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Łącznie pojazdami podróżowało sześć osób, trójka dorosłych i trójka dzieci. Pięć osób trafiło pod opiekę pogotowia ratunkowego, ale z wstępnych informacji wynika, że nie będzie konieczna hospitalizacja. Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej - mówi dyżurny KM PSP w Poznaniu. W okolicy miejsca zdarzenia występują spore korki.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA
  • Aktualizacja
    sobota, 12.01.2019 r., godz. 15.39
    Aktualizacja
    sobota, 12.01.2019 r., godz. 15.39
    Ostatecznie jedna osoba trafiła jednak do szpitala.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
8.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro