Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-5 -6
Reklama

Unikalne apartamenty, blisko przyrody w 4 poznańskich inwestycjach

REKLAMA
piątek, 11.01.2019 r.
godz. 10.42
REKLAMA | piątek, 11.01.2019 r., godz. 10.42
Unikalne apartamenty, blisko przyrody w 4 poznańskich inwestycjach
Młyn nad Cybiną wizualizacja

Spora przestrzeń dla mieszkańców nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie z domem na obrzeżach Poznania. Wybierając jeden z unikalnych apartamentów, poczujemy duży komfort, jednocześnie będąc w mieście.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-3°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
-5°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
-1°C 1005 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Wielu z klientów na rynku nieruchomości staje przed decyzją: wybrać spokojne, zaciszne obrzeża i zamieszkać nad jeziorem, rzeką lub przy lesie, dojeżdżając do centrum? A może postawić na kompaktowe, idealnie urządzone mieszkanie w lokalizacji, gdzie wszystkie ważne miejsca mamy w zasięgu ręki? Blisko centrum, atrakcji rozrywkowo – kulturalnych i wszelkich udogodnień dużego miasta – to także niezaprzeczalne atuty. Oba rozwiązania wydają się kompletnie różne, ale można je połączyć. Takie wyzwanie postawiła sobie Grupa Partner, przygotowując inwestycję zlokalizowaną w granicach miasta Poznania, ale też blisko przyrody. Młyn nad Cybiną przy ulicy Sarniej w Poznaniu został zrewitalizowany i przekształcony na budynek mieszkalny, a znajduje się bezpośrednio przy Jeziorze Swarzędzkim, otulony wstęgą Cybiny. W dwuskrzydłowym budynku o niepowtarzalnym stylu loftowym powstało łącznie 130 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. A wśród nich do sprzedaży trafił wyjątkowy na poznańskim rynku nieruchomości apartament o powierzchni ponad 130 m kw., z tarasem na dachu i widokiem na całe jezioro. 

Trzypoziomowy apartament „Orzech” z 400-metrowym ogrodem dochodzącym do nabrzeża Warty i widokiem na Łęgi Dębińskie oferuje inwestor realizujący osiedle Przystań Warta. Mieszkanie ma łączną powierzchnię ponad 150 m kw., a biorąc pod uwagę także zielone otoczenie, swoim komfortem będzie nawiązywać do domu wolnostojącego. Tym bardziej, że inwestycja Przystań Warta jest bardzo kameralna – w budynku wielorodzinnym znajdzie się łącznie jedynie 8 lokali mieszkalnych – ostatnie są w sprzedaży! Natomiast w ramach inwestycji Leonarda 8, powstanie kameralny budynek wielorodzinny, na który składać się będą między innymi mieszkania dwupokojowe, a także apartamenty dwupoziomowe o powierzchni 81 - 96 m kw. Nazwa inwestycji czytelnie komunikuje atrakcyjną lokalizację. Adres Św. Leonarda 8 znajduje się na poznańskich Winiarach. Zachwyca bliskość terenów rekreacyjnych Sołacza i Cytadeli. - Wystarczy kilkuminutowa przejażdżka rowerem, by znaleźć się w najpiękniejszych miejscach Poznania, idealnych na odpoczynek, czy rodzinne spotkanie – mówi Michał Wawrzyniak, inwestor realizujący zarówno Przystań Warta, jak i Leonarda 8. 

Innego charakteru nabierają smart apartamenty w projekcie Nadolnik Compact Apartments od Grupy Partner. Tego typu lokale są doskonałym produktem inwestycyjnym lub miejscem zamieszkania singla lub pary. Doskonale zaaranżowane dla dwóch osób dwadzieścia metrów kwadratowych, przy cenie nabycia 121.000 zł. netto powoduje, że już ponad połowa lokali w budynku jest sprzedana.

Pełna oferta:
Mlynnadcybina.pl
Przystanwarta.pl
Leonarda8.pl
Projektnadolnik.pl

Reklama