Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-5 -6
Reklama

Wyziębiony chłopiec w samej piżamie próbował dostać się do domu. Był pod opieką pijanego wujka

BS
czwartek, 10.01.2019 r.
godz. 16.01
BS | czwartek, 10.01.2019 r., godz. 16.01
Wyziębiony chłopiec w samej piżamie próbował dostać się do domu. Był pod opieką pijanego wujka

W czwartek po godzinie dziesiątej do dyżurnego Straży Miejskiej dotarło zgłoszenie o chłopcu w samej piżamie, które przebywa na dworze. Na miejsce natychmiast skierowano patrol straży miejskiej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-3°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
-5°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
-1°C 1005 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Chłopiec został zauważony na jednej z jeżyckich ulic. Na miejsce skierowano natychmiast patrol, który był w pobliżu - Zziębnięty chłopiec w samej piżamie bezradnie próbował dostać się do domu. Nie znał kodu wejściowego, nie miał klucza od drzwi, a na dzwonek do mieszkania nikt nie reagował. Szybko umieściliśmy dziecko w samochodzie - relacjonuje SM. Jako, że sprawami nieletnich może zajmować się tylko policja, strażnicy poprosili o pomoc przejeżdżający patrol. Policjanci zajęli się sprawą - Drzwi do budynku otworzył przypadkowy lokator, jednak drzwi do mieszkania były zamknięte i nikt ich nie otwierał. Z relacji chłopca wynikało, że w mieszkaniu przebywa jego wujek, który wysłał go z pustą butelką do śmietnika - wyjaśniają strażnicy.

Po dłuższej chwili mężczyzna w końcu otworzył drzwi, a wówczas okazało się, że mężczyzna jest pijany i zasnął po wyjściu chłopca. Nieodpowiedzialny wujek trafił do izby wytrzeźwień, a chłopcem zaopiekowała się babcia. Sprawa będzie miała jednak swój dalszy ciąg, w tej chwili zajmuje się nią policja.

Reklama