Reklama

Kamienica Mariusza Świtalskiego wystawiona na sprzedaż

fot. otodom.pl
fot. otodom.pl

Kamienica stoi przy ulicy Taczaka i ma powierzchnię 1091 metrów kwadratowych.

Jak podaje ogłoszenie zamieszczone w serwisie otodom.pl "Obiekt o bardzo wysokim standardzie wykonany z najlepszych materiałów, w całości przystosowany do celów biurowych. Do kamienicy przynależy 5 wykupionych miejsc parkingowych. Kamienica składa się z 5 kondygnacji oraz piwnicy przeznaczonej na zaplecze socjalne. Cały budynek wyposażony jest w klimatyzację. W budynku znajduje się winda osobowa." Za kamienicę, właściciele oczekują kwoty 7 milionów złotych netto.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Przez wiele lat w tej kamienicy miały siedzibę spółki należące do poznańskiego biznesmena Mariusza Świtalskiego, założyciela firm Elektromis, Eurocash, Biedronka, Żabka, Małpka Express czy Czerwona Torebka. Większość tych firm Świtalski sprzedał, a ostatnie swoje biznesowe dziecko - Czerwoną Torebkę - rozwiązał. Nazwisko Świtalskiego niedawno pojawiło się w sprawie zaginięcia Jarosława Ziętary. Zarzut porwania usłyszeli byli ochroniarze biznesmena. Sam Świtalski twierdzi, że jest niewinny, i że to on sam był szantażowany przez osobę, która złożyła obciążające go zeznania.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro