Reklama
Reklama

Kamienica Mariusza Świtalskiego wystawiona na sprzedaż

fot. otodom.pl

Kamienica stoi przy ulicy Taczaka i ma powierzchnię 1091 metrów kwadratowych.

Jak podaje ogłoszenie zamieszczone w serwisie otodom.pl "Obiekt o bardzo wysokim standardzie wykonany z najlepszych materiałów, w całości przystosowany do celów biurowych. Do kamienicy przynależy 5 wykupionych miejsc parkingowych. Kamienica składa się z 5 kondygnacji oraz piwnicy przeznaczonej na zaplecze socjalne. Cały budynek wyposażony jest w klimatyzację. W budynku znajduje się winda osobowa." Za kamienicę, właściciele oczekują kwoty 7 milionów złotych netto.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Przez wiele lat w tej kamienicy miały siedzibę spółki należące do poznańskiego biznesmena Mariusza Świtalskiego, założyciela firm Elektromis, Eurocash, Biedronka, Żabka, Małpka Express czy Czerwona Torebka. Większość tych firm Świtalski sprzedał, a ostatnie swoje biznesowe dziecko - Czerwoną Torebkę - rozwiązał. Nazwisko Świtalskiego niedawno pojawiło się w sprawie zaginięcia Jarosława Ziętary. Zarzut porwania usłyszeli byli ochroniarze biznesmena. Sam Świtalski twierdzi, że jest niewinny, i że to on sam był szantażowany przez osobę, która złożyła obciążające go zeznania.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
16℃
Poziom opadów:
1.7 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
11.72 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro