Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
9 0
Reklama

Poznań: trwają przygotowania do Miejskiego Sylwestra

j
niedziela, 30.12.2018 r.
godz. 16.55
j | niedziela, 30.12.2018 r., godz. 16.55
Poznań: trwają przygotowania do Miejskiego Sylwestra
fot. Estrada Poznańska

W niedzielę od rana na placu Wolności trwają przygotowania do miejskiej zabawy sylwestrowej. Między innymi budowana jest scena.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
12°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
9°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1023 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jak już wcześniej informowaliśmy tegoroczny Sylwester Miejski podobnie jak w ubiegłych latach odbędzie się na Placu Wolności. Imprezę zorganizuje Estrada Poznańska. Według zapewnień organizatorów plac Wolności zmieni się w wielki taneczny parkiet a przez cały wieczór prezentowane będą najlepsze utwory muzyczne w myśl hasła „Hit za hitem”. Ponadto już drugi rok z rzędu poznaniacy podczas miejskiej zabawy sylwestrowej podziwiać będą pokaz pirotechniczny.

Na okrągłej scenie umiejscowionej pośrodku placu Wolności zagrają neeVald, Dj Pequeno, Taek & Fiołas oraz DJ Gregory! Każdy z nich pojawi się w towarzystwie muzyków grających na żywo. Towarzyszyć im również będzie duet wokalny: Kasia Malenda i Jakob A. - informują organizatorzy. Pięciu uznanych Dj’ów zadba o to, by każdy podczas Sylwestra Miejskiego bawił się znakomicie, a to tylko początek przyjemności. Przed nami 4 godziny zabawy wypełnione dobrą energią oraz świetną muzyką i licznymi niespodziankami – dodają.

Jak zapowiada Estrada Poznańska sylwestrowa scenografia na placu Wolności będzie nawiązywać do kolorowych tanecznych dancefloorów znajdujących się w najlepszych klubach na świecie. Kolorowe ściany ożywią przestrzeń placu tworząc unikatową konstrukcję, która przez całą noc będzie mieniła się barwami. Estrada Poznańska szykuje kilka niespodzianek, w tym dwie muzyczne. Na scenie pojawią się rozpoznawalne i bardzo lubiane polskie artystki. Pierwsza wystąpi w okolicach godziny 22:30, druga pojawi się godzinę później. Gwarantujemy jednak, że każdy kto pojawi się na placu Wolności wielokrotnie znajdzie powód do uśmiechu – dodają nie zdradzając więcej szczegółów organizatorzy.

Miejska impreza sylwestrowa w Poznaniu rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 22:00 i potrwa do godziny 2:00. Teren imprezy będzie zabezpieczony. Ochrona nie będzie wpuszczać osób z własnymi fajerwerkami oraz alkoholem.

W związku z organizacją Sylwestra Miejskiego z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy – o szczegółach pisaliśmy tutaj. O zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej w Sylwestra i Nowy Rok informowaliśmy tutaj.

Reklama