Reklama

Zderzenie dwóch samochodów na rondzie Starołęka. Jedna osoba została poszkodowana

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Dwa samochody osobowe zderzyły się na rondzie Starołęka. Jedna osoba została poszkodowana.

Informacje o zdarzeniu dotarły do strażaków o godzinie 19:35 - Na rondzie Starołęka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba wymagała opatrzenia przez ratowników medycznych, ale nie była konieczna hospitalizacja. Nasze działania w miejscu zdarzenia już się zakończyły - mówi dyżurny poznańskiej straży pożarnej.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro