Reklama
Reklama

Trwa zbiórka na leczenie motorniczego, poszkodowanego w środowym zderzeniu trzech tramwajów. Zebrano już prawie 10 tys. zł

fot. pomagam.pl
fot. pomagam.pl

Ofiarą, która odniosła najcięższe rany w wypadku jest motorniczy jednego z tramwajów biorących w nim udział.

Cel zbiórki na leczenie Krzysztofa Wittiga to 15 tys. zł. Prawie 2/3 z tej sumy udało już się zebrać. - Podjąłem się akcji wsparcia finansowo Krzyśka, gdyż wiem ile bólu i cierpienia przeżył i ile jeszcze bólu i cierpienia przed nim. Bardzo gorąco zachęcam Was wszystkich, koleżanki, koledzy, obsługujący zarówno tabor tramwajowy jak i autobusowy - pisze Łukasz Gołaski, organizator kwesty na portalu pomagam.pl. Na stronie zbiórki nie podano informacji na co dokładnie są potrzebne pieniądze, ani tego czy poszkodowany będzie mógł liczyć na odszkodowanie z zakładu pracy.

- To straszne zdarzenie mogło spotkać każdego z Was i myślę, że wtedy my również nie pozostali byśmy bierni. Spróbujcie postawić się w jego sytuacji, co teraz czuje, jak jest mu przykro i ile przed nim drogi ku wyzdrowieniu - przekonuje Gołaski. - Poruszyła mnie ta tragedia tego młodego człowieka... Mam syna w tym samym wieku i jeśli mogę to pomagam... życzę temu Panu motorniczemu powrotu do zdrowia - pisze za to jedna z komentujących na portalu.

Datki złożyło już blisko 270 osób. Wpłat można dokonywać pod tym linkiem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wiatr zrywa dachy w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już ponad 140 zgłoszeń
24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
23.34 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro