Reklama
Reklama

Rybaki 1 pną się w górę

Przy ulicy Rybaki 1 powstaje nowoczesny budynek z mieszkaniami typu studio i podziemnymi miejscami parkingowymi. Inwestycję realizuje poznański deweloper, Moryson Development, ceniony za swoją poprzednią realizację przy ulicy Solnej.

Łaskawa aura i dodatnie temperatury pozwoliły na realizację zamierzonych prac budowlanych i już teraz nad ziemią widoczne jest drugie piętro budynku. Na chwilę obecną w stanie surowym są lokale usługowo-użytkowe oraz dwie kondygnacje mieszkalne.

Inwestor rozplanował w budynku mieszkania typu STUDIO o metrażu od 24 m2 oraz lokale w wersji STUDIO UP z antresolą o powierzchni do 75 m2. Są to optymalne wielkości dla tych, którzy planują zakup swojego pierwszego mieszkania bądź chcą korzystnie ulokować środki finansowe i potraktować kupno jako inwestycję na przyszłość.

Ścisłe centrum, bliskość Starego Rynku a także komunikacji miejskiej sprawia, że mieszkając pod adresem Rybaki 1, mamy gwarancję, że stąd jest wszędzie blisko, zarówno idąc pieszo, jak i jadąc rowerem czy tramwajem. Lokalizacja jest dodatkowym atutem dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie dla siebie - są młodzi, studiują bądź żyją aktywnie i nie chcą tracić czasu na dojazdy i stanie w korkach.

Ci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania na cele inwestycyjne, również docenią ten adres. Bliskość atrakcji turystycznych jest przecież główną zaletą lokali na wynajem oferowanych przez platformy bookingowe. To z pewnością zagwarantuje częste rezerwacje mieszkań przy Rybaki 1 w Poznaniu.

Moryson Development zadbał nie tylko o nowoczesność w bryle budynku, ale także w wykończeniu. Postawił również na instalację inteligentnego domu, którą to będzie można założyć w każdym mieszkaniu. Rolety czy sprzęty AGD automatycznie starowane za pomocą aplikacji w smartfonie, z pewnością ułatwią codzienne życie i uatrakcyjnią ofertę lokalową.

Deweloper planuje zakończyć budowę w grudniu przyszłego roku. Tak więc, część mieszkańców będzie już mogła spędzić kolejne Święta Bożego Narodzenia w swoim nowym, nowoczesnym i inteligentnym domu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
2℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
22.08 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro