Reklama
Reklama

Mężczyzna spadł z wiaduktu kolejowego na Garbarach. W stanie krytycznym trafił do szpitala

fot. Maciej

Około 17:15 doszło do tragicznego wypadku na Garbarach. Trwa akcja służb na miejscu, a pociąg został wstrzymany.

Na razie policja odżegnuje się od kategorycznych stwierdzeń. Nie wiadomo, czy była to próba samobójcza, czy tragiczny wypadek. Pojawiły się głosy, że mężczyznę z wiaduktu mógł zrzucić podmuch przejeżdżającego pociągu. Magdalena Janus z PKP PLK informuje o "nieuprawnionej osobie, która weszła pod pociąg". - Nie zaprzeczam wersji przekazanej przez PKP. Będziemy wyjaśniać przyczyny tego zdarzenia - informuje Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji. Mężczyzna znajduje się w stanie krytycznym i został zabrany do szpitala.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Wypadek spowodował spore zmiany w ruchu pociągów. Z dużymi opóźnieniami muszą się liczyć pasażerowie na liniach Bydgoszcz Główna - Poznań Główny, Lublin - Szczecin Główny, Białystok - Wrocław Główny i Wrocław Główny - Gdynia Główna. Z utrudnieniami muszą się liczyć także kierowcy, gdyż jeden pas ruchu na Garbarach został wyłączony z ruchu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro