Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -6
Reklama

Brutalnie pobili mężczyznę, bo zwrócił im uwagę, żeby... nie załatwiali potrzeb fizjologicznych pod ścianą

BS
czwartek, 6.12.2018 r.
godz. 20.30
BS | czwartek, 6.12.2018 r., godz. 20.30
Brutalnie pobili mężczyznę, bo zwrócił im uwagę, żeby... nie załatwiali potrzeb fizjologicznych pod ścianą

O brutalnym pobiciu, do którego doszło pod koniec listopada w Swarzędzu, donosi Tygodnik Swarzędzki.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1036 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1045 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1040 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Z relacji tygodnika wynika, że do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych przy centrum handlowym Agrobex. Przechodzień miał zwrócić uwagę dwóm młodym mężczyznom, że w budynku jest toaleta i nie muszą załatwiać potrzeb fizjologicznych pod ścianą. Mężczyzna następnie oddalił się na zakupy, ale młodzi postanowili zaczekać na niego - Sprawcy przewrócili swoją ofiarę na ziemię, kopali po całym ciele, zadawali ciosy pięściami - relacjonuje na łamach gazety komisarz Piotr Borowiak, zastępca komendanta policji w Swarzędzu.

Na miejsce wezwano policję, a przybyli policjanci szybko zatrzymali napastników - Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Poznania: 20 i 30 - latek. Jeden był wielokrotnie karany. Podczas zatrzymania obaj mężczyźni byli agresywni również w stosunku do policjantów i konieczne było ich obezwładnienie oraz zastosowanie kajdanek - dodaje Borowiak.

Pobity mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Ma między innymi złamany nos i pękniętą kość twarzoczaszki. Po wytrzeźwieniu sprawcy zostali doprowadzeni do prokuratury. Obaj przyznali się do winy, sąd objął ich dozorem policyjnym, a za popełnione przestępstwo grozi im kara od 3 do 8 lat pozbawienia wolności.

Reklama