Reklama
Reklama

Chłopiec błąkał się po osiedlu Leśnym w Koziegłowach

Osiedle Leśne, Koziegłowy | fot. Google Earth
Osiedle Leśne, Koziegłowy | fot. Google Earth

We wtorek do siedziby Straży Gminnej w Czerwonaku przyprowadzono chłopca, który błąkał się po osiedlu Leśnym w Koziegłowach.

Błąkającego się chłopca zauważyło dwóch mieszkańców gminy w rejonie banku na os. Leśnym w Koziegłowach. Chłopiec nie potrafił powiedzieć, gdzie mieszka, a w związku z tym został przekazany pod opiekę strażników gminnych -Chłopiec nie potrafił podać adresu zamieszkania ani danych kontaktowych rodziców. Dodatkowo sytuację komplikował brak zgłoszenia rodziców lub opiekunów dziecka o zaginięciu. Natychmiast do działań zmierzających do ustalenia tożsamości chłopca i jego rodziców lub opiekunów przystąpili funkcjonariusze Straży Gminnej w Czerwonaku, policjanci z komisariatu w Czerwonaku oraz pracownicy oświaty - relacjonują strażnicy gminni.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Całe szczęście udało się szybko ustalić tożsamość rodziców, którzy odebrali chłopca z komendy. Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności sprawy zajmą się policjanci.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
31.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro