Reklama
Reklama

Wiceminister Chińskiej Republiki Ludowej w Poznaniu. Odwiedził siedzibę fundacji Barka

fot. materiały prasowe

Zhana Chengfu, wiceminister Spraw Cywilnych ChRL przyjechał do Poznania, aby zacieśnić współpracę pomiędzy krajami w zakresie polityki społecznej.

Chińskiemu wiceministrowi podczas poniedziałkowego spotkania towarzyszyła 5-osobowa delegacja, a także reprezentant polskiego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Wizyta jest częścią projektu "EU-Chiny Reforma Systemu Zabezpieczenia Społecznego". - Celem wizyty jest wzmocnienie współpracy między Polską a Chinami w zakresie dzielenia się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami na polu polityki społecznej - czytamy na stronie fundacji Barka.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Chengfu, wraz ze swoimi towarzyszami, odwiedził Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej Fundacji Barka na Zawadach oraz Wspólnotę i gospodarstwo ekologiczne w Chudobczycach. Ostatnim punktem programu była rozmowa podsumowująca spotkania, która odbyła się w restauracji prowadzonej przez Spółdzielnię Socjalną Wspólny Stół w Poznaniu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro