Reklama

Dlaczego z sieci zniknęło nagranie na którym Marek Ślugaj próbuje zabić swoją siostrę?

fot. Radio Września

Jak już wcześniej informowaliśmy nagranie zostało w piątek opublikowane przez Radio Września.

Na nagraniu widać jak poszukiwany od kilku dni mężczyzna napada na swoją siostrę. Uderza ją młotkiem, po czym kobieta upada a 62 latek na oczach przechodniów próbuje ją dusić, Video pojawiło się w piątek na stronie internetowej Radia Września. Jak tłumaczyli dziennikarze film został do nich przesłany przez czytelników. Na prośbę policji nagranie zostało usunięte z internetu.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Wyjaśniamy, że nagranie, które przez jakiś czas widniało na naszej stronie internetowej, a przedstawiające atak Marka Ślugaja na swoją siostrę, usunęliśmy na prośbę policji - czytamy w oświadczeniu na stronie internetowej Radia Września.

Okazało się, że filmik jest częścią materiału dowodowego zgromadzonego w tej sprawie, czego nie wiedzieliśmy w chwili publikacji. Otrzymaliśmy go od naszych słuchaczy w przekonaniu, że pochodzi z legalnego źródła. Nie chcemy zakłócić prowadzonego śledztwa. Stąd nasza decyzja - dodaje redakcja Radia.

Przypomnijmy. 62-letni mieszkaniec Wrześni jest podejrzewany o zabójstwo mężczyzny, do którego doszło 27 listopada w Ksawerowie oraz o usiłowanie zabójstwa swojej siostry - w dniu 26 listopada we Wrześni. Jak informowali policjanci mężczyzna poruszał się rowerem miejskim z charakterystycznym mocno wystającym "rogiem" przy kierownicy z prawej strony oraz z plastikową skrzynką na bagażniku. Ubrany był w jasne spodnie, czarną czapkę, czarną kurtkę oraz grube, czarne rękawice na dłoniach.

Funkcjonariusze cały czas czekają na każdą wiadomość dotyczącą mężczyzny pod całodobowymi numerami telefonu: 61-84-131-11, 61-437-52-00, bądź pod numerem alarmowym 112. Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę za pomoc w ustaleniu miejsca, gdzie może się ukrywać poszukiwany mężczyzna.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro