Reklama
Reklama

Uszol ostro o Peji: "Farmazoniarski wychechłaniec"

Uszol i DJ Decks w 2017 roku | fot. Facebook

Uszol negatywnie wypowiedział się w social mediach o Peji.

Rafał Dąbrowski to dla wielu żywa legenda poznańskiego światka kibicowskiego. Choć z aktywnego wspierania Kolejorza na trybunach wycofał się niemal dwie dekady temu, a to opowieści o jego chuligańskich wyczynach krążą po stolicy Wielkopolski do dzisiaj.
Ryszard Andrzejewski znany jest głównie jako raper, ale w latach 90. identyfikował się jako kibic i chuligan Lecha, a w jego wspomnieniach przewijał się również Uszol, będący wówczas liderem fanów Kolejorza. W internecie łatwo zresztą znaleźć wspólne zdjęcia obu panów sprzed niemal ćwierć wieku.
Przez lata Peja i Uszol darzyli się szacunkiem, zresztą ten drugi pojawił się nawet na okładce płyty "Szacunek Ludzi Ulicy" z 2006 roku, można było go zobaczyć również w klipach.
Teraz jednak ich relacje wyraźnie się pogorszyły. Kilka dni temu Peja opowiadał o wpływie jego rozstania z Decksem na poznańską scenę. Ta opinia wyraźnie wzburzyła Uszola.
- No przepraszam, ale nie mogę! "Nie chcem, ale muszem"! Już mniejsza o tych niby lojalnych "hiphoperków"! Darek przede wszystkim jest otoczony przyjaciółmi i szczerymi kumplami oraz dobrymi znajomymi! Których ten zakompleksiony, farmazoniarski wychechłaniec już lata temu potracił! A ten z kolei, otoczony RACZEJ jest tylko jakimiś poklepywaczami i interesownymi dupowłazami! - napisał na Facebooku Dąbrowski. Dodał również, że ma z Peją "zawieszoną w próżni rozmowę wychowawczą".

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
5℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
33.24 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro