Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -6
Reklama

Remont ulicy Święty Marcin na finiszu. Zostały tylko prace wykończeniowe

BS
czwartek, 29.11.2018 r.
godz. 17.30
BS | czwartek, 29.11.2018 r., godz. 17.30
Remont ulicy Święty Marcin na finiszu. Zostały tylko prace wykończeniowe
fot. UMP

W połowie stycznia mają rozpocząć się odbiory techniczne przebudowanej ulicy Święty Marcin. Urząd Miasta zapewnia, że termin nie jest zagrożony.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1036 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1045 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1040 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Choć tramwaje wróciły na ulicę Święty Marcin już kilka tygodni temu, to wciąż trwają prace przy remoncie ulicy Święty Marcin. Do końca listopada mają się zakończyć wszystkie prace związane z nawierzchnią ulicy oraz nasadzeniami drzew - Pozwoli to uniknąć ewentualnych komplikacji związanych z możliwymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na grudzień zaplanowano bowiem tylko roboty wykończeniowe oraz poprawkowe, a także montaż elementów małej architektury - informuje Urząd Miasta. Odbiory techniczne powinny rozpocząć się 14 stycznia.

Przebudowa ulicy Święty Marcin prowadzona jest w ramach Projektu Centrum, którego celem jest rewitalizacja śródmieścia. W kolejnych etapach przebudowany zostanie odcinek od ulicy Gwarnej do Towarowej. Prace na tym odcinku mają być prowadzone w 2019 roku. Natomiast w 2020 roku rozpocznie się budowa tramwaju na ulicy Ratajczaka.

Reklama