Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Peja i Kasta byli wrogami, teraz zagrali wspólny koncert. "Formalnie zgoda była od 12 lat"

sk
środa, 21.11.2018 r.
godz. 09.56
sk | środa, 21.11.2018 r., godz. 09.56
Peja i Kasta byli wrogami, teraz zagrali wspólny koncert. Formalnie zgoda była od 12 lat
fot. Instagram

Ryszard "Peja" Andrzejewski zagrał w miniony weekend wspólny koncert z Waldemarem Kastą.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1019 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Konflikt pomiędzy panami zaczął się niemal dwie dekady temu. Peja krytykował poznańskie Killaz Group, którego członkiem był m.in. DonGuralesko, tworzący wraz z Kastą (znanym wówczas jako "Wall-E") Kasta Skład. Obie strony nie szczędziły sobie negatywnych słów, a w 2002 roku, podczas koncertu poznaniaka we Wrocławiu, na scenę wtargnął Kasta i koncert prawie zakończył się rękoczynami.
 
Lata mijały, Peja w tym czasie pogodził się z Killaz Group, nagrywał z nimi utwory, ale o jego stosunkach z wrocławianinem wiadomo było niewiele. To zmieniło się kilka dni temu. Obaj raperzy wystąpili na koncercie projektu "Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa".
 
- Formalnie to zgoda od 11-12 lat ale pierwszy raz w ciągu tego całego okresu razem na scenie na wspólnym koncercie, bo „należy się zmieniać by jakim jest się pozostać...” obaj mamy stare nagrania video z całego zajścia we wrocławskim Kolorze - może kiedyś ktoś z nas puści to w neta, żeby młodzi wiedzieli jak się załatwiało takie rzeczy w czasie beefu :-) pozdro kasta - napisał Peja na swoim Instagramie.
 
Peja szykuje się właśnie do wydania nowej płyty. Krążek "25 godzin" pojawi się na rynku 14 grudnia.
Reklama