Reklama

Poznaniak przez rok może jeździć Uberem za darmo

fot. Uber
fot. Uber

Rok przejazdów Uberem na łączną kwotę 15 tysięcy złotych wygrał pewien poznaniak.

To główna nagroda w konkursie ogłoszonym przez tę firmę. Uczestnicy mieli odpowiedzieć na pytanie "gdybyś miał blisko 15 tysięcy złotych do wydania w ramach jednego przejazdu z Uberem - gdzie i dlaczego byś pojechał?".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Zwycięzca, Dawid, chciałby odwiedzić swoją bliźniaczkę genetyczną Clarę, mieszkankę włoskiego Bergamo, której jakiś czas temu podarował szpik kostny.

Poznaniak nie może na razie zrealizować tego marzenia, ponieważ nie zna dokładnej tożsamości swojej bliźniaczki genetycznej. Nagrodę wykorzysta jednak nie tylko na przejazdy po stolicy Wielkopolski. - W okresie zimowym z chęcią wybiorę się w polskie Tatry. W końcu się przełamię i pierwszy raz spróbuję jazdy na snowboardzie, której zawszę się bałem. Na pewno wybiorę się do Zakopanego na oscypka. Bez wątpienia odwiedzę też Mazury, bo kocham tamtejsze jeziora. Odwiedzę również pewną małą miejscowość nad morzem, którą odwiedzałem w dzieciństwie z rodzicami. I na pewno trochę się rozleniwię, jeżdżąc do pracy i z powrotem z Uberem - stwierdził.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro