Reklama

Znamy już datę premiery i tracklistę najnowszego albumu najbardziej popularnego poznańskiego muzyka

fot. Paluch @ Instagram
fot. Paluch @ Instagram

Jeszcze w tym roku trafi do sklepów płyta poznańskiego rapera, który bije rekordy wyświetleń na Youtube'ie.

13. album Palucha ma ukazać się 7 grudnia. W czwartek artysta opublikował drugi singiel zapowiadający wydawnictwo pt. Czerwony dywan, przy okazji rozpoczynając jego preorder. Fanów może zdziwić ograniczenie przedsprzedaży do zaledwie 10 tys. sztuk. Jego poprzednie albumu osiągały ten pułap jeszcze przed datą oficjalnej premiery, ostatecznie dobijając do statusów platynowych i podwójnie platynowych. Limitowana wersja płyty w przedsprzedaży kosztować ma 60 zł i zawierać różne dodatki, jak np. płyta z wersjami instrumentalnymi oraz flagę.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Na "Czerwonym dywanie" usłyszeć będzie można przedstawicieli założonej przez Palucha B.O.R. Records, ale nie tylko. Udzieli się tam też inny słynny poznański raper Słoń. Jak wskazuje sam tytuł, tematyka wydawnictwa ma oscylować wokół światka szołbiznesu i potrzebie atencji, charakterystycznej dla całego pokolenia.

Paluch, pomimo konsekwentnie utrzymywanego osiedlowego klimatu, zyskał sobie posłuch, któremu pozazdrościć może niejedna, zdawałoby się, bardziej popularna gwiazda polskiej muzyki. Trzy jego utwory przekroczyły już na Youtube"ie barierę 60 mln wyświetleń.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.55 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro