Reklama
Reklama

Puste półki w sklepach należących do znanej sieci handlowej. Rzecznik firmy uspokaja

fot. Brith-Marie Warn/freeimages.com
fot. Brith-Marie Warn/freeimages.com

Już kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że brytyjska centrala nie jest zadowolona z działalności w Polsce. Teraz Rzeczpospolita informuje o brakach towaru na półkach w Tesco.

O problemach Tesco w Polsce pisaliśmy na naszych łamach kilkukrotnie. W październiku prezes brytyjskiej sieci zasugerował nawet, że możliwe jest sprzedanie polskiej części biznesu, ale póki co prowadzone są działania restrukturyzacyjne. W ich ramach zamknięto niektóre placówki. Wśród zamkniętych sklepów znalazł się między innymi poznański sklep zlokalizowany przy ulicy Mrągowskiej.

Teraz czytelnicy Rzeczpospolitej informują o problemach z dostępnością wielu towarów w sklepach należących do sieci -Całe regały stoją puste, czyżby powtórka z sytuacji sieci Piotr i Paweł lub Alma? - napisał jeden z czytelników. Przedstawiciel firmy uspokaja jednak, że do sytuacja przejściowa, związana z wprowadzanymi zmianami -Przebudowa asortymentu jest procesem mocno kompleksowym, zatem pomimo naszych najlepszych starań mogła prowadzić do chwilowych problemów z dostępnością w pojedynczych sklepach i kategoriach produktowych. Najważniejsza część zmian już za nami, pozostaje nam zatem założyć, że wszelkie indywidualne przypadki braku dostępności - za które oczywiście przepraszamy klientów -są kwestią przeszłości - zapewnia Michał Sikora, rzecznik Tesco w Polsce.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
10.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro