Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Poprawia się sytuacja Piotra i Pawła? Sklepy zostały zatowarowane w 100%

BS
wtorek, 13.11.2018 r.
godz. 19.30
BS | wtorek, 13.11.2018 r., godz. 19.30
Poprawia się sytuacja Piotra i Pawła? Sklepy zostały zatowarowane w 100%
fot. mat. prasowe PiP

O problemach poznańskiej sieci Piotr i Paweł piszemy od dłuższego czasu. We wrześniu sąd wydał jednak zgodę na postępowanie sanacyjne, a to otworzyło drogę do restrukturyzacji sieci.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O prowadzonych działaniach restrukturyzacyjnych pisaliśmy na naszych łamach wielokrotnie. W ostatnich miesiącach likwidowane były nierentowne placówki należące do sieci, niektóre sklepy został sprzedane. Teraz prezes grupy zapewnia, że sytuacja poprawia się - Piotr i Paweł wychodzi na prostą. To widać zarówno w naszych sklepach, jak i po akcjach marketingowych, jakie wdrażamy. Piotr i Paweł ma być jak najbliżej klientów i ich potrzeb – mówi w rozmowie z portalem Wiadomości Handlowe Marek Miętka, prezes Grupy Piotr i Paweł i dodaje – Wraca marka własna, wraca szeroki asortyment produktów, w tym fresh food, pojawiają się nowi dostawcy, jednym słowem wracamy do gry. Przed nami najważniejszy okres w branży, stąd kończymy prace nad nowym programem lojalnościowym dla naszych klientów, którzy po prostu liczą na więcej. Ze słów rzecznika prasowego Piotr i Pawła wynika, że obecnie wszystkie placówki są zatowarowane w 100%.

W ramach restrukturyzacji wprowadzony zostanie remodeling istniejących sklepów, który połączony będzie z otwarciem nowego wzorcowego sklepu sieci w Poznaniu. Planowane są też działania marketingowe związane z mikołajkami i świętami Bożego Narodzenia.

Reklama