Reklama
Reklama

Poznanianka marzy o elektrycznym wózku. Możesz jej pomóc zrealizować marzenie

27-letnia Natalia od lat walczy o normalne życie. Pomóc jej może elektryczny wózek, ale jego zakup to ogromny wydatek, na który Natalii i jej rodziny nie stać. Teraz można pomóc w realizacji marzeń poznanianki.

-Nie jestem w stanie zliczyć, ile razy przez moją chorobę wylądowałam w szpitalu. Moje nogi to jedna wielka kolekcja blizn po operacjach, które mimo bólu i cierpienia, nie przynosiły znaczącej poprawy, a znacznie częściej powikłania, które do tej pory nie pozwalają mi stanąć na własnych nogach. Kiedy tylko chcę wyjść z domu, potrzebuję pomocy innych. Z powodu mojego stanu zrezygnowałam ze studiów. Boli mnie, że musiałam zatrzymać się na swojej drodze po marzenia. Tak bardzo chciałabym znów pójść do przodu. Pomożesz mi w tym? - czytamy na stronie zbiórki w serwisie siepomaga.pl.

Życie Natalii mogłoby się zmienić po zakupie elektrycznego wózka inwalidzkiego -Nowy kosztuje ogromne pieniądze, a ja, żebym mogła być choć trochę samodzielna, potrzebuję tego elektrycznego. Tego, który pozwoli mi wrócić na studia - wyjaśnia Natalia i prosi o pomoc.

W tej chwili w serwisie siepomaga.pl trwa zbiórka środków na zakup wózka. Brakuje jeszcze blisko 22 tysięcy złotych. Zachęcamy naszych czytelników do wsparcia zbiórki. Liczy się każdy grosz.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Masz dość upałów? Nie mamy dobrych wiadomości
31℃
20℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
11.59g/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro